Essens parfémy, kosmetika a doplňky stravy

ESSENS nabízí možnost si vydělat nebo prostě jen nakupovat kvalitní produkty z oblasti krásy a zdraví. Seznamte se prostřednictvím těchto stránek s produkty ESSENS, které jsou velmi kvalitní a za přijatelné ceny…

V mém e-shopu kupessens.cz můžete objednat a vyzkoušet většinu produktů české společnosti Essens.

Essens parfémy

Mezinárodní tým pečlivě vybíral ty nejvhodnější vonné kompozice od jednoho z předních světových dodavatelů parfémových esencí. Z těch vzniká na území České republiky konečný produkt – parfém, který je balen do kvalitních flakonů z italských sklářských dílen s dlouholetou tradicí. Výroba na území ČR probíhá v závodě s certifikací pro výrobu kosmetiky a farmaceutických výrobků. Umožňuje neustálou kontrolu kvality produktů a výrobu podle nejpřísnějších předpisů a norem Evropské unie. 

·  vonné esence parfémů Essens pochází od zahraniční firmy Seluz

·  výroba Essens parfémů probíhá na území ČR v závodě s certifikací pro výrobu kosmetiky a farmaceutických výrobků

·  parfémy Essens jsou baleny do kvalitních flakonů z italských sklářských dílen s dlouholetou tradicí

·  podíl vonných esencí je 20%

Parfémy Essens jsou velmi kvalitní a vyrovnají se svoji kvalitou dražším značkovým parfémům.
Parfémy Essens nejsou jediným produktem společnosti, ač jsou stále populárnější. Firma si získává stále více nových odběratelů parfémů, kteří se vracejí, to svědčí o kvalitě parfémů samo o sobě. Abyste mohli posoudit kvalitu Essens parfémů, je třeba je vyzkoušet. Já působím v rámci Libereckého kraje, tj. pokud budete v rozumné vzdálenosti, rád přijedu a půjčím Vám vzorník, abyste si mohli svoji vůni vybrat. Vzorky jsou pro výběr parfému Essens ideální. Pokud již máte oblíbený parfém Essens, ale nikdo Vám nenabídl registraci, abyste mohli nakupovat levněji, já Vám ji nabízím! 🙂  Tyto stránky vznikly za účelem registrace nových členů do mé skupiny odběratelů a distributorů Essens. Díky registraci získáte novinky nejen ze světa parfémů, ale rád Vám pomohu i s cestou za úspěchem s Essens.

Názvy parfémů Essens

Často se setkávám s prosbou o „alternativní seznam vůní“ nebo „originální názvy Essens“. Věřte nebo ne, tak Essens nemá názvy produktů, protože to je právě opět něco, co zvyšuje cenu. Essens má jediný marketing – mlm a přímý prodej, tj. „šuškanda“. Pokud znáte produkty Essens a chcete vědět, jaký originální značkový parfém (vůně) je podobný nějakému od Essens. Stačí se registrovat do klubu Essens.

Essens kosmetika

KOSMETIKA S COLOSTREM (sprchový gel, noční a denní krém etc.) blahodárně působí na Vaši pleť. S kosmetikou Essens Colostrum bude vaše pleť zdravější a mladistvější…

O Essens Colostrum, resp. kolostru jsem vytvořil speciální web. Kolostrum a jeho příznivé účinky. Věřím, že na webu najdete dostatek informací včetně videí pro ty, kteří neradi čtou. Informační web o kolostru slouží všem, kteří chtějí vědět více. Je umožněno v rámci diskuze podělit se i s ostatními lidmi o příznivých dopadek kolostra. Colostrum Essens není jediný potravinový doplněk této firmy, avšak získává si čím dál větší oblibu mezi širokou veřejností. Hlavní předností kolostra je posílení imunitního systému, resp. obranyschopnosti organismu.

 

Essens dekorativní kosmetika

V roce 2018 byla uvedena nová řada dekorativní kosmetiky, která potěší každou ženu. Kompletní řadu dekorativní kosmetiky si prohlédněte v on-line e-shopu Essens, který je dostupný i pro neregistrované členy.

Essens doplňky stravy